Program doradztwa on-line dostępny jest jedynie dla użytkowników, którzy pomyślnie przeszli proces rekrutacji do Projektu. Jeśli jesteś przedsiębiorcą rodzinnym, to sprawdź w najbliższym Lokalnym Centrum Kompetencji, kto i jak może pomyślnie przejść rekrutację.

Remaining time to use: 5h
To make an appointment, please contact advisor at:
Close
Kamila Grochowina
doradztwo zawodowe
konsultacja telefoniczna
About advisor:

Kamila Grochowina
Absolwentka: Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie, Uniwersytetu Gdańskiego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach oraz Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu.
Konsultant ds. przedsiębiorczości rodzinnej (od 2018); integrator firm rodzinnych z otoczeniem biznesu. Od 2005 roku do chwili obecnej pracownik Urzędu Miasta Częstochowy i Agencji Rozwoju Regionalnego w Częstochowie SA – autorka wielu projektów współfinansowanych z funduszy europejskich, w tym wspierających przedsiębiorczość w regionie.
Tematyka doradztwa:
-Kultura organizacyjna w Firmie Rodzinnej
-Networking biznesowy
Dostępne terminy:
codziennie 12-20


 

 

Book:
Zarejestruj się
Artur Sawicki
doradztwo zawodowe
konsultacja telefoniczna i mailowa
About advisor:

dr Artur Sawicki

Absolwent Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej o specjalności marketingowej. Stopień naukowy doktora z nauk ekonomicznych uzyskał z wyróżnieniem. Dziekan na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi; Prezes Śląskiego Towarzystwa Marketingowego; recenzent branżowy w Wydawnictwie Naukowym Sophia oraz Nauka i Biznes; autor projektów naukowo-badawczych; zwolennik praktycznych rozwiązań w obszarze marketingu oraz współpracy nauki z biznesem; uczestnik wielu wydarzeń marketingowych; autor publikacji naukowych na temat marketingu i zarządzania; sympatyk dress codu; pasjonat fauny rasowej.
Tematyka doradztwa:
marketing praktyczny i komunikacja marketingowa

Dostępne terminy:
codziennie 12-20

Book:
Zarejestruj się
Lidia Garczyńska-Szymkowiak
doradztwo finansowe
konsultacja telefoniczna, mailowa i zdalna
About advisor:

Lidia Garczyńska-Szymkowiak
Ekonomista (zarządzanie, marketing, bankowość, ekonomia społeczna, przedsiębiorczość) i geomorfolog.
Od 2000 r. doradca w Poznańskim Ośrodku Wspierania Przedsiębiorczości (analiza ryzyka, finansowanie, biznesplan, marketing, Design Thinking).
W latach 1998-2004 doradca finansowy banków i instytucji doradztwa unijnego (finansowanie zwrotne i dotacyjne sektora MŚP).
Od 2003 r. członek komisji oceny wniosków w dotacjach na założenie i rozwój firm (instytucje publiczne, Ośrodki Wsparcia Ekonomii Społecznej).
Od 2004 r. zajmuje się spółdzielniami socjalnymi i spółkami społecznymi (w tym rodzinnymi).
Od 2016 r. ekspert portalu zafirmowani.pl.
Wykładowca akademicki, szkoleniowiec, pełnomocnik firmy rodzinnej branży edukacyjnej.

Book:
Zarejestruj się
Magdalena Ksobiak
doradztwo prawne
konsultacja telefoniczna
About advisor:

Magdalena Ksobiak

Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, specjalista z zakresu ekonomii i bankowości.
Przez kilkanaście lat pracowała w banku, przechodząc przez różne szczeble kompetencji: od szeregowego pracownika do osoby zarządzającej oddziałem. Zajmowała się zarówno obsługą klienta, jak i szkoleniem podległych pracowników i wdrażaniem nowych projektów.
Od 2010 roku broker kredytowy i specjalista w sektorze B2B. Specjalizuje się w zagadnieniach sukcesji biznesu oraz ochrony marki.
W swojej pracy najbardziej ceni kontakt z klientem, możliwość słuchania jego historii oraz wspólnego wypracowywania właściwego modelu firmy.
Prywatnie żona, mama dwóch synów. Najlepiej odpoczywa przy dobrej książce i podczas długich, pieszych wędrówek.

Dostępne terminy:
poniedziałek, środa, piątek - 9.00 - 13.00
wtorek, czwartek - 15.00 - 17.00
 

Book:
Zarejestruj się
Tomasz Łucyk
doradztwo prawne
konsultacja telefoniczna
About advisor:

Tomasz Łucyk
Absolwent renomowanych uczelni: Akademii Leona Koźmińskiego, Szkoły Głównej Handlowej i Polskiej Akademii Nauk, w których szlifował wiedzę z zakresu ekonomii, psychologii, zarządzania i funkcjonowania przedsiębiorstwa. Posiada 15-letnie doświadczenie w branży finansowej, ubezpieczeniowej i doradczej. Prowadził projekty biznesowe dla takich marek, jak: Citi Handlowy, Millennium, Aegon czy Aviva.
Od kilku lat jest związany z sektorem usług B2B w zakresie konsultingowym. Na co dzień wspiera przedsiębiorców w wypracowaniu koncepcji pozwalających prowadzić biznes w bezpieczny oraz uporządkowany sposób w relacjach rodzinnych, jak i zawodowych.
Przedsiębiorcy cenią Tomasza Łucyka za profesjonalizm i prawdziwą chęć zrozumienia potrzeb, którymi kierują się przy projektach reorganizacyjnych i sukcesyjnych.
Prywatnie mąż i tata córki Leny. Interesuje się psychologią rozwoju osobistego, fotografią oraz podróżami, które zawsze organizuje na własną rękę.

Dostępne terminy:
poniedziałek, środa-piątek - 10.00-15.00
wtorek - 10.00-14.00

Book:
Zarejestruj się
Paulina Mastalerz
doradztwo prawne
konsultacja telefoniczna
About advisor:

Paulina Mastalerz
Doradca biznesowy, przedstawiciel handlowy, menadżer projektu, specjalista ds. marketingu. Doświadczenie w doradztwie biznesowym zdobywała w Kancelarii Finansowej Lex, kończąc szereg szkoleń dotyczących m.in. sukcesji biznesu, form prowadzenia działalności, prawa spadkowego czy prawa spółek. Odbyła szkolenia z zakresu sukcesji finansowej i zabezpieczenia kapitału. Przeprowadziła dziesiątki spotkań doradczych z przedsiębiorcami prowadzącymi zarówno małe, średnie, jak i duże firmy, posiada umiejętności analizy sytuacji biznesowej przedsiębiorców. Ukończyła Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na wydziale Edukacja Medialna i Dziennikarstwo, o specjalizacji telewizyjnej i prasowej, uzyskując w 2011 roku tytuł magistra, oraz Uniwersytet Warszawski na wydziale Orientalistyka o specjalizacji Afrykanistyka, na poziomie licencjatu.

Dostępne terminy:
poniedziałek-piątek - 8.00-10.00; 16.00-20.00
sobota - 10.00-16.00

Book:
Zarejestruj się
Marcin Sokołowski
doradztwo prawne
konsultacja telefoniczna
About advisor:

Marcin Sokołowski
Absolwent Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz prestiżowego ICAN Institute Harvard Business Review Polska, w których zdobywał i udoskonalał wiedzę z zakresu ekonomii, socjologii gospodarki, socjologii organizacji, reklamy i promocji oraz socjologii konsumpcji.
Wieloletni właściciel Agencji Allianz w Lublinie, obsługujący klientów z segmentu premium. 
Prezes Zarządu w MSP Konsulting sp. z o.o., Dyrektor Zespołu Doradztwa Biznesowego Kancelarii Finansowej LEX Lublin.
Dzięki ogromnej, wciąż poszerzanej wiedzy oraz doświadczeniu w biznesie, pomaga klientom wypracować właściwy model prowadzenia firmy, a także dba o ich zaplecze ubezpieczeniowe.
Klienci cenią Marcina Sokołowskiego za profesjonalizm, wiedzę oraz kompleksowość świadczonych usług.
Prywatnie mąż i ojciec dwójki wspaniałych dzieci oraz zapalony żeglarz.

Dostępne terminy:
poniedziałek-piątek - 9.00-15.00

Book:
Zarejestruj się
Piotr Zapała
doradztwo prawne
konsultacja telefoniczna
About advisor:

Piotr Zapała
Absolwent studiów inżynieryjnych oraz studiów z zakresu organizacji i zarządzania. Studia podyplomowe z zakresu bankowości, ubezpieczeń oraz prawa spółek.
Specjalista z zakresu inwestycji i finansów.
Zaangażowany w prace koncepcyjne i wdrażanie projektów sukcesyjnych oraz projektów ochrony marki dla przedsiębiorców działających w Polsce. Osobiście doradza w tym zakresie firmom małym, średnim i dużym z branż handlowych, usługowych i produkcyjnych. Obsługuje bezpośrednio franczyzobiorców największego franczyzodawcy w Polsce. Dobrze rozumie specyfikę takiego modelu biznesowego.
Interesuje się astronomią i fizyką kwantową. Lubi literaturę historyczną, w szczególności cywilizacje starożytne. Duże wie na temat życia dzikich zwierząt. Aktywnie spędza wolny czas. Jeździ na nartach, na rowerze, na rolkach. Uwielbia podróżować, w szczególności pasjonuje się kulturą śródziemnomorską oraz kulturą środkowo- i południowoamerykańską.

Dostępne terminy:
codzinnie - 19.00-20.00

 

Book:
Zarejestruj się
Małgorzata Rejmer
doradztwo prawne
konsultacja telefoniczna
About advisor:

Małgorzata Rejmer
Doktor nauk prawnych, specjalista w zakresie prawa cywilnego, w szczególności prawa spadkowego i handlowego. Autorka rozprawy na temat sukcesji przedsiębiorstwa w polskim systemie prawnym.
Praktyk zajmujący się kompleksową obsługą przedsiębiorców. Osobiście opracowała koncepcję oraz efektywnie wdrożyła plany przekształcenia w ponad dwustu firmach w Polsce. Aktywnie doradza klientom w zakresie rozrządzeń testamentowych. Wykładowca studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej.

Dostępne terminy:
poniedziałek, wtorek, środa - 18.00-19.00
czwartek, piątek - 10.30-11.30

Book:
Zarejestruj się
Joanna Baczyńska
doradztwo zawodowe
konsultacja telefoniczna
About advisor:

Joanna Baczyńska
Prawnik, pomaga rodzinom i firmom w wypracowaniu skutecznych rozwiązań sukcesyjnych. Łączy interdyscyplinarnie różne gałęzie prawa, podatki i finanse z  doradztwem biznesowym. Ma bogate doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych i rozwiązywaniu ich bieżących problemów prawnych. W ramach świadczonych usług zajmuje się także reprezentowaniem klientów podczas negocjacji przedsądowych, podziałem majątku, zawieraniem i zabezpieczaniem umów, posiada także wieloletnie doświadczenie jako wykładowca akademicki. Zawsze stara się wypracować najbardziej optymalne rozwiązanie.

Book:
Zarejestruj się