Pracując zdalnie, musimy znaleźć w domu taką przestrzeń, która będzie sprzyjała skupieniu i efektywnej pracy. Bałagan i chaos są jej największymi wrogami… Jak zawalczyć o porządek na służbowym biurku w prywatnej przestrzeni? W szkoleniu podpowiadamy wykorzystanie metody zaczerpniętej prosto z filozofii zarządzania Lean. Wskazówka: sprawdzi się również w biurze.


Publiczne docenianie jest sztuką, której niewielu menedżerów się podejmuje, jeszcze mniej to potrafi. Dowiedz się, jak i kiedy stosować ten rodzaj nagradzania w swojej organizacji.Zmiany towarzyszą człowiekowi od zawsze. Obecne są – mniejsze lub większe – przez cały czas. Czasami trudno się do nich przekonać, ale w tak dynamicznym świecie, są niezbędne. Choć potrafią zasiać panikę, nie ma się czego bać. Są narzędzia i sposoby na to, aby wdrażanie zmian przebiegło sprawnie, a ich odbiór był pozytywny. Celem szkolenia jest pomoc w zrozumieniu procesu zmian. Zawiera ono praktyczne wskazówki i narzędzia, które wykorzystasz w swoim codziennym życiu.

Nie lubimy być oceniani i zwykle ocenianie innych, nie należy do przyjemności. Jednak w środowisku pracy warto jest robić podsumowania, aby na ich podstawie budować ścieżki rozwoju poszczególnych pracowników i firmy. Rozmowa oceniająca jest doskonałą okazją do porozmawiania o sukcesach i trudnościach zawodowych, daje także możliwość przekazania wzajemnych oczekiwań, zarówno ze strony pracownika, jak i przełożonego. Jak sprawić, aby rozmowa oceniająca przyniosła oczekiwane korzyści? Tego dowiesz się z naszego szkolenia.

Wielu z nas może przytrafić się sytuacja, w której koniecznym rozwiązaniem jest praca zdalna. Może tak być np. w sytuacji zagrożenia epidemiologicznego. Jak odnaleźć się w tego rodzaju pracy? W jaki sposób efektywnie wykonywać obowiązki służbowe z domu? Co zrobić, żeby mieć motywację i samodyscyplinę? Jak oddzielić życie prywatne od zawodowego, gdy pracujesz z domu? W tym szkoleniu poznasz kilka porad, które pomogą Ci skutecznie pracować zdalnie.

Tagi